Samsung Galaxy Ace - příslušenství

Nalijme si čistého vína - k dobrému telefonu je zapotřebí neméně dobré příslušenství. Chceš-li mě tedy ochránit před poškozením (ať už zaviněným nebo nezaviněným), doporučuji Ti tyto věci (samozřejmě rovnou porovnané podle nejnižší ceny):

Stereo sluchátka pro Samsung Galaxy ACE

Jak jsem slíbil, tak také plním. Doporučuji tato sluchátka, díky kterým můžete poslouchat muziku, přijímat hovory, poslouchat rádio… vše za chůze bez rušení okolního světa.

Samsung EHS62A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Screenshield fólie na celé tělo pro Samsung Galaxy ACE

Ochranná fólie je určitě skvělý kup, protože se může lehce stát, že Ti vypadnu z ruky a obrousím se o chodník. Chceš-li této zkáze předejít, kup si kvalitní ochrannou fólii ještě dnes. Je průhledná, zakryje dokonce existující škrábance. Samozřejmostí je doživotní záruka.

Ochranná fólie Screenshield na displej pro Samsung Galaxy Ace (S5830) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Celly Face pro Samsung Galaxy ACE

Pouzdra s touto značkou jsou šita přesně na míru, vyrobena z kůže a přizpůsobena co nejpohodlnějšímu použití. V tomto pouzdře budu pevně usazen a jen tak Ti nevypadnu.

Pouzdro Celly FACE Samsung S5830 Galaxy Ace černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák Haicom pro Samsung Galaxy ACE

Jedná se o flexibilní příslušenství, které využije každý, kdo rád cestuje autem. Má dvě části - flexibilní ohebné rameno s přísavkou na sklo a vaničku pro telefon.

Držák HAICOM Samsung S5830 Galaxy Ace lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Náhradní baterie pro Samsung Galaxy ACE

Pokud je Vaše spotřeba baterie opravdu enormní, doporučuji si dokoupit tuto náhradní, a máte po problému. Nebojte, bude do mě pasovat.

Baterie Samsung EB494358VU lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>