Samsung Galaxy Ace - tapety - hry - videa

Proč jsi sem přišel? Vždyť máš možnost připojení k Wi-Fi, nebo máš určitě internet v mobilu, tak proč nestahovat tapety, hry a videa přes Android Market? Ale neboj, i pro Tebe tu máme spoustu věcí, které se Ti budou líbit. Ukážu Ti odkaz na pěkné tapety, poradím, kde sehnat hry, a ukážu video, na kterém budu já, Samsung Galaxy ACE.

Tapety

Pokud máš Samsung Galaxy ACE, určitě hledáš tapety s rozlišením 320x480. Já to respektuji, chápu, a nabízím Ti tak skvělou nabídku všech možných tapet, na které můžeš pomyslet. Z tohoto seznamu si určitě vybereš, a pokud ne, poohlídni se po nějaké v Android Marketu. Tam je jich další tisícovka.

tapeta 1 tapeta 2 tapeta 3 tapeta 4 tapeta 5 tapeta 6

Mám tady odkaz na výtečnou stránku, kde jsou tapety 320x480 zdarma. Tady si určitě vybereš tu svoji oblíbenou.

Hry

Na 3,5‘‘ displeji si užiješ spoustu kvalitních her, které můžeš stahovat buď na internetu, nebo Android Marketu. Výhodou je, že u každé z nich nalezneš všeobecné hodnocení a zevrubný popis, takže můžeš nejspíš očekávat, co že to vlastně budeš hrát. Do svého Samsungu Galaxy ACE si je můžeš stáhnout zdarma, či za poplatek. Je jasné, že nejnovější hry budou nějakou tu korunu stát. Takže vybírej pečlivě, ať si spolu užijeme zábavu.

hry

Videa

Pokud sis myslel/a, že tu budou videa ke stažení, omlouvám se, došlo zde k mystifikaci. Co tu ale je, je video mě samotného od kluků z mobilenet.cz. Je trochu delší, ale věřím, že pokud o mě máš opravdový zájem, podíváš se na celé. Nezapomeň na diskusní fórum, kde se dozvíš další neméně cenné informace a rady ohledně mobilního telefonu Samsung Galaxy ACE. V lepším případě tam nalezneš odkazy na hry, aplikace, schémata, tapety, atp.